Více o potahu

Potah Bambus

Potah vyrobený z bambusové příze je velice měkký a příjemný na omak, má antibakteriální a antialergické vlastnosti. Je vhodný pro osoby, které se více potí, má schopnost neutralizovat pachy , dobře odvádí vlhkost. Potah má vynikající termoizolační vlastnosti v létě chladí v zimně hřeje. Poth je prošitý polyesterovým rounem z dutého vlákna , nemačká se.

Potah Silver

Potah silver obsahuje částice stříbra , které mají antibakteriální účinky a taktéž účinně likviduje roztoče, je vhodný pro alergiky. Je příjemný na omak a nemačká se , dobře odvádí vlhkost. Potah je prošitý polyesterovým rounem z dutého vlákna.

Více nformací o potahu Silver

Potah Aloe vera

Potah je napuštěn výtažkem z Aloe vera , má blahodárný vliv na lidskou pokožku a další léčivé účinky , více www.spektrumzdravi.cz/blahodarne-ucinky-aloe-vera-pomohou-zbavit-telo-skodlivin.

Potah je příjemný na omak , nemačká se , je prošitý polyesterovým rounem z dutého vlákna.

Potah polyester

Standardní polyesterový potah je prošitý polyesterovým rounem z dutého vlákna.

Potah Tencel

Vlákno TENCEL je vyráběno výhradně se dřeva eukapyptu . Eukalyptus má výrazné antimikrobiální a protizánětlivé účinky a používá se v medicíně . Přírodní vlákno Tencel má unikátní termoregulační účinek v zimě hřeje a v létě chladí . Tencel má skvělé antibakteriální vlastnosti a dobře eliminuje pachy . Potah Tencel je velmi příjemný a sametově jemný . Bliže o Tencel www.tencel.com


Naše nové produkty

Matrace

Kvalitní matrace od českého výrobce s dodáním do 48 hodin.

Prohlédnout
naše reference

Rošty

Kvalitní lamelové rošy od českého výrobce s dodáním do 48 hodin.

Prohlédnout
Návrhy osvětlení ZDARMA

Polštáře

Jen u nás kvalitní polštáře od českého výrobce s dodáním do 48 hodin.

Prohlédnout