Expresní doprava

Dodání do 48 hodin – ZDARMA!

Z důvodu zkvalitňování našich služeb Vám nabízíme expresní dopravu do 48 hodin. Služba dodání do 48 hodin je navíc zcela ZDARMA. O přesném termínu dodání matrace budete předem vyrozuměni smluvním přepravcem.

Lhůtou 48 hodin se rozumí čas, který uplyne od dvacáté hodiny dne, kdy bylo zboží objednáno. Z této lhůty jsou vyjmuty dny pracovního volna, dny pracovního klidu a státní svátky. Službu doručení do 48 hodin lze využít u objednávky typizovaných matrací skladem.

Pokud máte o službu zájem, postačí v průběhu objednávky při výběru dopravy zaškrtnout „Doprava smluvním přepravcem, do 48 hodin“.

Dodání na přesný termín – ZDARMA!

Pokud z jakéhokoliv důvodu preferujete doručení na předem stanovený termín, nabízíme Vám tento způsob dopravy ZDARMA. Termínem doručení se rozumí kalendářní den, nikoliv přesná hodina. O přesném termínu dodání matrace budete předem vyrozuměni smluvním přepravcem.

U typizovaných matrací na míru lze zvolit termín minimálně 48 hodin od odeslání objednávky. U matrací na míru počítejte s minimální lhůtou 10 dnů. Termínem dodání nelze zvolit dny pracovního volna, dny pracovního klidu a státní svátky.

Pokud máte o službu dodání na přesný termín zájem, postačí v průběhu objednávky při výběru dopravy zaškrtnout „Doprava smluvním přepravcem, od 48 hodin“.

Doprava